vodácký areál Praha

  Nabídka stálého umístění reklamy

  Pro potřeby prezentace Vaší společnosti Vám oddíl USK Praha - vodní slalom nabízí unikátní možnost. Oslovte stovky až tisíce chodců, běžců, bruslařů a cyklistů každý den. Trojský vodácký areál se slalomovou dráhou je vyhledávaným místem všech aktivních lidí, kteří tráví volný čas běháním, jízdou na vodě, kole či kolečkových bruslích. Tisíce lidí navštíví areál pěšky, odpočinout si při sledování dění na trojské slalomové dráze. Vaše reklama tak bude v přímém výhledu všech návštěvníků areálu od jara až do zimy. V areálu nabízíme následující možnosti reklamy.

  Reklamní panel na lávce 7x1m

  Další možností je využití plochy na lávkách vedoucích přes slalomovou dráhu. K dispozici jsou dvě lávky jedna na začátku a druhá ve spodní části slalomové dráhy. Lávka je orientovaná kolmo k provozu na silnici vedoucí kolem slalomové dráhy a je tak v přímém výhledu kolem jedoucích cyklistů, bruslařů či chodců.

   horni lavka

  horni lavka z vysky

  Obr. 2 a 3- příklad umístění reklamní plochy na lávce.

   

  Reklamní panel 3x1m

  Umístění loga podél slalomové dráhy vytváří přirozenou kulisu sportovního závodiště a dává lidem možnost si této reklamy přirozeně všimnout. Velikost reklamní plochy je 3m2 (3x1m) na plastovém podkladu připevněném k ocelové konstrukci. Pro představu je přiložen obrázek jednoho z partnerů, při závodě českého poháru ve vodním slalomu.

  panel podel drahy
  Obr. 1 příklad umístění reklamní plochy u tratě (Boatpark při ČP 2014)

   

  Slalomová dráha v Praze Troji je tradičním hostitelem vrcholných českých i mezinárodním závodů ve vodním slalomu, rodeu a raftingu. Denně na slalomové dráze trénují čeští reprezentanti ve vodním slalomu, probíhá zde také výuka studentů UK FTVS, jednotek hasičů, policie i armády ČR a v neposlední řadě i komerční rafting.

   

  Informace o možnostech a cenách za umístění reklamy:

  Vít Přindiš
  Tel.: +420606787915
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.